CityLIne

PDF

CityLine je moderní HTML5 řešení pro inteligentní management veřejného parkování zabezpečujíci přístup k všem provozním informacím a tak sledovat stav automatů či provádět nezbytné změny či aktualizace.  Poskytuje dobře strukturované a přehledné uživatelské rozhraní, které je ve své podobě rychlé a intuitivní. Veškeré připojení jsou uskutečňována prostřednictvím zabezpečených a šifrovaných datových kanálů, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Všechna data a nastavení jsou ukládána centrálně v zabezpečené serverové databázi. Všechny funkce parkovacích automatů jsou monitorovány v reálném čase. Jakákoli varovná/chybová hlášení jsou okamžitě přeposílána servisní organizaci.

Live Monitoring

Shromažďuje informace o stavu prvků systému v reálném čase. Zprávy mohou být zobrazeny v tabulce, která může být snadno přizpůsobena specifickým potřebám zákazníka. Důležité informace mohou být exportovány do dalších aplikačních programů, jako je MS Excel a PDF. Při použití inovativní technologie Google Maps jsou zprávy o stavu prezentovány uživatelsky přívětivě. Základní zobrazení průběžného monitoringu nabízí přehled kompletního managementu.

Notifikace / Akce / Statistiky

bezprostředně informuje servisní techniky a kancelář servisu prostřednictvím e-mailu nebo SMS, a tak včas  dodává všechna data, která náš zákazník potřebuje k informovaným rozhodnutím. Výnosy z parkování, časy parkování, servisní hovory, atd. mohou být zobrazeny v četných formách a mohou být exportovány do MS Excelu a PDF.

Parking Bay Enforcement modul


Vytvořen pro snadnější způsob obsazování instalace typu využívajícího parkovací stání. Parking Bay Enforcement Web může být spuštěn na PC nebo smartphonu a umožňuje efektivní obsazování parkovacích stání.

CityLine Mobile 

Nejnovější aplikace pro smartphony na bázi Android a iOS umožňují uživatelům kontrolovat stav jednotlivých zařízení. Všechny stavové zprávy budou zobrazeny ve formátu seznamu, mapy a grafu.

Výhody systému

  • Automaty Citea jsou monitorovány v reálném čase
  • Webové řešení, Mobilní aplikace
  • Komplexní analýza statistik
  • API rozhraní
  • Vysoké bezpečnostní standardy

Rádi Vám pomůžeme či poradíme, stačí nás

DESIGNA Parking & Access s.r.o.

Nademlejnská 600/1

198 00 Praha 9

ČESKÁ REPUBLIKA

DESIGNA Parking & Access s.r.o.

Výstaviště 1

647 01 Brno

ČESKÁ REPUBLIKA

DPPS s.r.o.

Pri Vinohradoch 269/G

831 06 Bratislava

SLOVENSKÁ REPUBLIKA