služby 

Poradenství v oblasti navigačních systémů

V oblasti navigačních systémů a na základě našich bohatých zkušeností, i našich zahraničních partnerů, jsme schopni vám poradit s vašimi záměry v oblasti navigačních systémů on street/off street a nabídnout vám moderní způsob řešení vašich požadavků.

Poradenství v oblasti dopravy v klidu

Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme schopni vám pomoci řešit celkový koncept dopravy v klidu i třeba v návaznosti na individuální i městskou hromadnou dopravu.

Poradenství v oblasti přístupových systémů

S ohledem na veliké množství úspěšných projektů v této oblasti jsme připraveni vám pomoci vyřešit i vaše přání a představy.

Zpracování revizních zpráv

Zabezpečujeme i vypracování pravidelných revizních zpráv na zařízení, které vám dodáváme.

Zpracování projektové dokumentace

Je u nás samozřejmostí, že jsme schopni vám zpracovat kompletní projektovou dokumentaci v různých stupních vašich požadavků.

Vývoj mobilních aplikací k námi nabízeným řešením

Naše nabídka v oblasti vývoje se neustále rozšiřuje s ohledem na čím dál větší používání chytrých mobilních telefonů. Aplikace vyvinuté našimi partnery, případně i námi, používají již stovky zákazníků na většině kontinentů.

Údržba a záruční i pozáruční servis

I sebelepší systém může mít občas nějaké problémy, kdy pak záleží na rychlosti reakce servisní organizace, aby zákazník k produktu a firmě neztratill důvěru. A o toto se snažíme. Prováděním profylaktických servisních kontrol se zase snažíme maximálně prodloužit životnost zařízení, kdy některé naše stojany jsou již v provozu i déle jak 15 let.

Realizace projektů “na klíč“

Naši pracovníci jsou připraveni realizovat i veliké zakázky na klíč, včetně kabeláží a stavebních prací. Záleží jen na vás, jakým úkolem nás pověříte.

Dodávka náhradních dílů a spotřebního materiálu

Snažíme se mít na našich lokálních skladech deponovány nejdůležitější náhradní díly tak, abychom vám mohli zajistit co nejkratší možnou reakční dobu a tím zajistili bezvadnou funkčnost vámi zakoupeného systému po co nejvíce dnů v roce.

Všeobecné odchodní podmínky

Zde si můžete přečíst Všeobecné obchodní podmínky 2021

Ceník

Zde si můžete přečíst Ceník servnisních výkonů 2021

9 + 13 =

Rádi Vám pomůžeme či poradíme, stačí nás

DESIGNA Parking & Access s.r.o.

Nademlejnská 600/1

198 00 Praha 9

ČESKÁ REPUBLIKA

DESIGNA Parking & Access s.r.o.

Výstaviště 1

647 01 Brno

ČESKÁ REPUBLIKA

DPPS s.r.o.

Pri Vinohradoch 269/G

831 06 Bratislava

SLOVENSKÁ REPUBLIKA