Dovoluji si vás informovat, že koncem května jsme spustili první aplikaci placení pomocí služby MOBITO na závorovém systému, a to v obchodním centru Atrium Flóra.

Tato služba rozšiřuje možnosti úhrady parkovného za použití mobilního telefonu, a to jak smartphonu, tak i klasického telefonu, takže zde v současné době je k úhradě na Flóře možné použít jak kreditní kartu, tak hotovost, SMS zprávu a MOBITO.

Očekáváme, že tuto službu budou využívat návštěvníci jak k úhradě parkovného, tak i k úhradě běžných nákupů, kdy službu placení pomocí MOBITO již umožňuje více jak 200 smluvních partnerů, včetně, např. Datart, Student Agency, Pompo, Sportisimo, Kasa CZ a mnoho dalších.

Naše společnost tuto metodu způsobu placení plně technicky podporuje, a to nejenom pro úhradu parkovného na závorovém systému, kdy není nutné, aby provozovatel používal pouze technologii Designa, tak i na úhradu parkovného na volných plochách, jako vhodnou alternativu placení na parkovacích automatech.

Přikládám krátkou prezentaci této služby a vzor samolepky, která vysvětluje řidičům způsob realizace platby pomocí MOBITA.