3 000 parkovacích míst
Jde o náš druhý největší projekt v České republice, a to hned po letišti Praha – Ruzyně, neboť zde celkem bude k dispozici cca 3000 parkovacích míst, kdy jejich část, cca 700 míst, bude využita pro systém P+R, a zbylá kapacita bude pro běžné návštěvníky nákupního centra.

Moderní technologie
Vzhledem k rozsáhlosti projektu bude centrální kabelové propojení realizováno pomocí optických kabelů a zbytek bude realizován ethernetovské síti.

Z hlediska dodávky parkovacího systému zde bude nasazen nejnovější produkt naší společnosti, a to parkovací systém ABACUS, který jsme již úspěšně použili při realizaci parkovacího systému v nákupní Galerii Vaňkovka v Brně.

Parkovací systém bude napojen i na proměnlivé značky, které budou signalizovat obsazenost jednotlivých parkovišť.

Z hlediska možného zálohování dat a zvýšení bezpečnosti funkce budou oba řídící systémy jak pro normální parking, tak i pro P+R vzájemně propojeny a budou moci pracovat i v tzv. master- slave režimu.

Pro naši společnost je zde i další novinkou vybavení parkovišť typu P+R naší technologií, která z hlediska bezpečnosti a spolehlivosti je řešena částečně odlišně od stávajících parkovišť P+R, provozovaných v Praze.

S ohledem na rozsáhlost celého komplexu zde bude nasazeno 19 automatických pokladen, umožňujících platbu jak mincemi, tak bankovkami, což je zatím největší nasazení takovéhoto počtu pokladen v naší republice.