PŘÍSTUPOVÉ SYSTÉMY PRO WELNESS

Tyto systémy nabízíme ve spolupráci se společností GANTNER technologies. Nabídka produktů obsahuje kompletní řešení přístupu s použitím jediného média – příjezd na parkoviště, průchod přes turnikety, uzamčení šatní skříňky (v režimu on-line, nebo off-line), časově limitované použití solária nebo sprchy, zakoupení občerstvení v restauraci nebo v automatu, samozřejmě včetně možnosti okamžité kontroly.

Výhody systému

  • Jednoduchá obsluha, není potřeba nosit mechanické klíče.
  • Různé módy zámků.
  • Kratší čekací doba u všech prodejních míst díky absenci hotovostí.
  • Přesnější profilování zákazníka k vytvoření efektivnějšího marketingu.
  • Zvýšené výnosy z prodeje díky platbě čipem.

GAT EVO

Používá se p.time časový terminál ST381 EVO PoE pro GAT pohodlný čas zaměstnání a docházka. Velká barvevná dotyková obrazovka zobrazuje informace v různých jazycích jasným a organizovaným způsobem. Standardní přístupové funkce, například „příchod“ a „odchod“ jsou zvoleny stisknutím přidělených funkčních kláves. Další funkce, jako je výběr různých nepřítomných důvodů, jsou k dispozici také prostřednictvím dotykové obrazovky.

GAT MOBILE.Connect

AT MOBILE.Connect je aplikace pro operační systém Android, která je obvykle instalována na mobilních zařízeních, jako jsou smartphony a tablety. Aplikace funguje v kombinaci se softwarem GAT DIRECT. Connect poskytuje funkce, jako je kontrola přístupu nebo vyhledávání  informací (info) mobilní zařízení.
GAT MOBILE.Connect je určen pro personál rekreačních zařízení jako jsou fitness kluby nebo veřejné lázně. K dispozici je řada možností
pro použití aplikace, například:
• Tréneři mohou používat aplikaci k identifikaci účastníků výcviku na místě a řízení času, např. ve venkovních třídách.
• Aplikace může číst nosiče dat členů a zobrazovat informace jako jsou skříňky používané, zůstatky účtů atd.
• Čistící personál může používat aplikaci k přijímání informací o skříňkách – musí být kontrolovány a čištěny v šatnách.
• Servisní zaměstnanci mohou aplikaci použít ke kontrole úrovně autorizace člena před poskytnutím přístupu do různých oblastí zařízení.

GAT Chip Band 20

GAT Chip Band 20 je populární křemíkové potítko, které se pohodlně nosí, vydrží až desetkrát déle než magnetická karta a je určena pro použití jak v mokrých, tak i vysokoteplotních prostředích, jako jsou vodní parky, zábavní parky, lázně atd.

Je 100% vodotěsný, odolný proti vyblednutí a je k dispozici v různých velikostech a barvách, takže operátoři ho mohou označit svým logem nebo zprávou za účelem vytvoření vysoce viditelného marketingového nástroje.

GAT NET.Writer 7000

Kompaktní a praktické – Nový GAT NET.Writer 7000 – kompaktibilní se sítí, elegantní a nezávislá na operačním systému.
Nový čtečka GAT NET.Writer 7000 od společnosti GANTNER nabízí celou řadu technických vylepšení, díky nimž se naši softwaroví partneři stávají mnohem pestřejšími. GAT NET.Writer 7000 kompatibilní se sítí má rozhraní TCP / IP pro účely řízení a konfigurace, stejně jako vzdálené obsluhy (např. Pro aktualizace softwaru). Rozhraní také znamená, že čtečka je kompatibilní s cloudem. Jako takový již nemusí být instalován v těsné blízkosti počítače.

Rádi Vám pomůžeme či poradíme, stačí nás

DESIGNA Parking & Access s.r.o.

Nademlejnská 600/1

198 00 Praha 9

ČESKÁ REPUBLIKA

DESIGNA Parking & Access s.r.o.

Výstaviště 1

647 01 Brno

ČESKÁ REPUBLIKA

DPPS s.r.o.

Pri Vinohradoch 269/G

831 06 Bratislava

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

X