docházkové a zámkové SYSTÉMY PRO KANCELÁŘE

Docházkové systémy

Transparentní evidence a správa dochazky zvyšuje důvěru zaměstnanců ve vaši společnost. Systémy společnosti GANTNER dokážou zachytit mnohem více než časy přítomnosti a absence. Info terminály dokážou zaměstnanci zobrazit zpětnou informaci o stavu pracovního konta, firemní zprávy, apod. Tento moderní přístup snižuje práci jak v organizaci, tak v oblasti řízení lidských zdrojů a mzdy.

Zámkové systémy

V dnešní moderní kanceláři hraje osobní úložiště větší roli než kdy jindy. Zaměstnanci potřebují snadno použivatelné skříňky, a i správa budov potřebuje snadné řešení. Celosvětově oceňované elektronické uzamykací systémy společnosti GANTNER využívají personálních identifikačních karet jako zámkové klíče a jsou nejvýkonnějším řešením na trhu. Umožňuje komplexně a bezpečně spravovat jakýkoliv skladovací systém – personální skříňky, poštovní schránky, kancelářský nábytek, úschovnu kol, trezor a mnoho dalších. Naše nabídka zahrnuje jak batériové, tak síťově napájené uzamykací systémy, které dramaticky zkracují čas a peníze potřebné pro správu skříňových zdrojů. Díky intuitivnímu ovladacímu softwaru mohou operátoři snadno přiřadit skříňky, zobrazit detailní údaje o použití a v reálném čase vidět, které skříně se používají. Pro efektivní řešení se kanceláře mohou integrovat s usekem HR a fungovat systémem single source of truth

GAT Info 6800

GAT Info 6800 je stylový terminál pro zobrazování informací o návštěvnících v zařízeních pro volný čas, jako jsou
bazény, lázně a tělocvičny. Identifikace na terminálu se provádí prostřednictvím bezkontaktního nosiče dat RFID
(Identifikace frekvence rádia).
GAT Info 6800 je provozován čtyřmi funkčními tlačítky a barevným dotykovým displejem. Jasné uživatelské rozhraní vede uživatele prostřednictvím různých dobře strukturovaných úrovní.

GAT p.time

Nejmodernější terminál pro záznam pracovní doby GAT p.time. Velký barevný displej s vysokým kontrastem zobrazuje řadu informací („clock in“, „clock out“, důvody nepřítomnosti atd.) V různých jazycích uživatelsky přívětivým způsobem. Ovládá se dotykovou obrazovkou. Uživatel je identifikován prostřednictvím čipu RFID.

KOMBINACE S biometrickou čtečkou
může být také vybavena dodatečnou biometrickou čtečkou (identifikační průkazy zaměstnanců, klávesnice, otisk prstu). Aby se snížila spotřeba energie a tím se dlouhodobě ušetřily zdroje, terminály GAT p.time mohou vstoupit do úsporného režimu,

GAT EVO

Používá se p.time časový terminál ST381 EVO PoE pro GAT pohodlný čas zaměstnání a docházka. Velká barevná dotyková obrazovka zobrazuje informace v různých jazycích jasným a organizovaným způsobem. Standardní přístupové funkce, například „příchod“ a „odchod“ jsou zvoleny stisknutím přidělených funkčních kláves. Další funkce, jako je výběr různých nepřítomných důvodů, jsou k dispozici také prostřednictvím dotykové obrazovky.

Bateriový zámek GAT Lock 6010

GAT Lock 6010 je ideálním řešením pro zákazníky, kteří hledají nákladově efektivní zámek pro skříňky na baterii. Jednoduchým přiložením NFC do pole čtečky lze GAT Lock 6010 bezpečně otevřít a zavřít. Tento vstupní zámek Vám nabízí uzamčení  pomocí NFC za přijatelnou cenu.

Síťový zámkový systém GAT NET.Lock 7000

GAT NET.Lock 7000 je ideálním řešením pro skříně střední až velké velikosti, které vyžadují komplexní řešení správy skříněk. Skříňky jsou propojeny s počítačem, kde je spuštěn GATE Relaxx Locker Management Software. Mezi softwarové funkce patří monitorování obsazenosti v reálném čase, upozornení na alarm a dálkové ovládání skříně. Pro elegantní efekt jsou všechny prvky zámku kompletně instalovány uvnitř skříně.

Výhody systému

  • Zvýšená bezpečnost
  • Snížené náklady na údržbu
  • Zjednodušená správa skříněk
  • Rychlá výměna ztracených pověření NFC 
  • Elegantní design

Rádi Vám pomůžeme či poradíme, stačí nás

DESIGNA Parking & Access s.r.o.

Nademlejnská 600/1

198 00 Praha 9

ČESKÁ REPUBLIKA

DESIGNA Parking & Access s.r.o.

Výstaviště 1

647 01 Brno

ČESKÁ REPUBLIKA

DPPS s.r.o.

Pri Vinohradoch 269/G

831 06 Bratislava

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

X